0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

SEO Poland On Tour by Linkhouse w Gdańsku

Wielkość tekstu:

Branżę SEO w całej Polsce rozgrzewa aktualnie SEO Poland On Tour by Linkhouse 2023 – cykl wydarzeń o formule barcampu, czyli merytorycznie, ale na luzie. W przeciwieństwie do tradycyjnych konferencji barcamp stawia przede wszystkim na integrację.

Organizatorem wydarzenia jest Linkhouse – platforma content marketingu i link buildingu, która oszczędza miesięcznie tysiące godzin pracy specjalistów zajmujących się publikacją treści. Z bazą obejmującą ponad 80 000 portali z Polski i kilkudziesięciu innych państw, Linkhouse oferuje największy wybór na rynku. Firma jest też twórcą innowacyjnego narzędzia Link Planner, które przygotowuje i realizuje kampanie link buildingowe za użytkownika.

Już wkrótce branża SEO powita lato na kolejnej epickiej imprezie z serii w plażowym wydaniu. 23 czerwca o godzinie 18:00 w Gdańsku, entuzjaści tematu będą mieli okazję przyswoić ogromną dawkę wiedzy prosto od topowych ekspertów z branży. Oprócz ciekawych prelekcji gwarantowane są: gorące dyskusje z innymi specjalistami, dobra muzyka, gra w bule, przeciąganie liny, limbo, możliwość wyrażenia swojej miłości do SEO poprzez specjalne tatuaże, 2 orzeźwiające napoje w cenie biletu, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Co więcej, po zachodzie słońca odbędzie się spektakularne fire show!

Podczas barcampu prelekcje wygłoszą: Maks Mielhorski, Bartosz Biedny, Szymon Dominik, Michał Biajgo oraz Agnieszka Wąsowska-Telęga.

Na scenie barcampu pojawią się eksperci z branży SEO z aktualnymi trendami, wnikliwymi obserwacjami i trafnymi wskazówkami dla rozwoju biznesu. Line-up jest starannie wyselekcjonowany, aby zapewnić uczestnikom jak najlepszą dawkę wiedzy. Będzie to też świetna okazja, żeby zadać specjalistom swoje pytania dotyczące branży, więc naprawdę warto być z nami  – przekonuje Martyna Mojsa, CEO Linkhouse.

Kolejne wydarzenia z cyklu odbędą się w Poznaniu, Zielonej Górze, Szczecinie, Białymstoku, Lublinie, Wrocławiu, Łodzi, Rzeszowie i Katowicach.

Zapraszamy wszystkich, którzy interesują się tematyką SEO i content marketingu oraz mają ochotę spędzić piątkowy wieczór w swobodnej, barowej atmosferze.

Więcej szczegółów oraz bilety można znaleźć na stronie: https://seopoland.pl/

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów