0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

AWS Startup Loft Accelerator we współpracy z Vestbee otworzył nabór do nowego programu akceleracyjnego AWS Climate Tech Accelerator

Wielkość tekstu:

AWS Startup Loft Accelerator we współpracy z Vestbee - jedną z wiodących platform online do matchmakingu, która łączy fundusze VC, akceleratory, aniołów biznesu i korporacje z innowacyjnymi startupami i scaleupami, otworzył nabór do 10-tygodniowego programu online AWS Climate Tech Accelerator. Celem inicjatywy jest wsparcie w rozwoju młodych, innowacyjnych spółek, tworzących ekologiczne rozwiązania, które mogą znacząco przyczynić się do walki ze zmianami klimatu.

Wybrane startupy mogą liczyć na szereg korzyści płynących z programu. Obejmują one szybką ścieżkę technologiczną, przygotowanie inwestycyjne, sesje mentorskie z ekspertami branżowymi oraz dostęp do rozległej sieci społeczności obejmującej fundusze VC, takie jak EIT InnoEnergy, ECBF, OXO Ventures, 212 VC, Satus Starter, Tilia Impact Ventures, Warsaw Equity Group, VINCI Venture Capital, Amathaon Capital, Aster, Capital T., Next Road Ventures, Montis Capital, Impact Ventures, Iron Wolf Capital, ZAKA VC, Level2 Ventures i EIT Urban Mobility. Dodatkowo startupy otrzymają szereg korzyści i zniżek od partnerów Vestbee i AWS.

Jakie startupy mogą aplikować do programu?

AWS Climate Tech Accelerator ma na celu wspieranie firm z regionu EMEA będących na wczesnym etapie rozwoju, opracowujących rozwiązania w następujących sektorach: rozwiązania cyfrowe na rzecz zrównoważonego rozwoju, czysta i przystępna cenowo energia, zrównoważone miasta i społeczności, czysta woda i urządzenia sanitarne, ekologiczny transport, życie na lądzie i pod wodą, żywność i rolnictwo, gospodarka o obiegu zamkniętym, ekologiczny przemysł i inne. Aplikacje można składać do 7 lipca. 

Jak aplikować do AWS Climate Tech Accelerator?

Kandydaci mogą aplikować do AWS Climate Tech Accelerator TUTAJ za pośrednictwem platformy Vestbee do 7 lipca 2023 roku.

Więcej informacji o AWS Climate Tech Accelerator dostępne na stronie programu: https://bit.ly/3NhD9yO

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów