0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

XVII Kongres ICV POLSKA (Controlling Intelligence Adventure 2023)

Wielkość tekstu:

19-20 czerwca 2023 r. w Warszawie Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV) organizuje największy międzynarodowy kongres dla CFO, dyrektorów finansowych, dyrektorów controllingu, controllerów i finansistów oraz menedżerów w Europie Środkowo-Wschodniej! Tematem przewodnim XVII Kongresu ICV POLSKA (CIA 2023) jest: DIGITAL MOMENTUM FOR FINANCE AND CONTROLLING

Podczas Kongresu będziemy mówić o najważniejszych aktualnych trendach z zakresu digitalizacji, zarządzania i controllingu, które wywierają istotny wpływ na rozwój każdej nowoczesnej organizacji.

Zaproszeni prelegenci podejmą 4 top tematy: 

  • standaryzacja i optymalizacja wizualna w raportowaniu zarządczym, konieczne, by radzić sobie z problemem raportowania coraz większych zasobów informacyjnych przedsiębiorstw,
  • profesjonalizowanie controllingu personalnego, który staje się niezbędny do lepszego zarządzania personelem i wiedzą, 
  • zrównoważony rozwój i raportowanie ESG
  • nowoczesne technologie informatyczne (BI, AI, ML, RPA, BD, AA), usprawniające pracę finansistów, controllerów oraz menedżerów na całym świecie.

Podczas CIA 2023 wystąpi prof. dr Rolf Hichert, Prezydent IBCS Association, który poruszy tematykę Międzynarodowych Standardów Komunikacji Biznesowej (IBCS) oraz pokaże, dlaczego ważna jest standaryzacja w raportowaniu zarządczym. Zagadnienie controllingu personalnego przedstawi międzynarodowy ekspert dr Christian Kreuzer, Managing Director w Advisory Services EY w Wiedniu z koncentracją na rozwoju korporacyjnym. Dr Christian Kreuzer podzieli się swoimi doświadczeniami z obszaru controllingu personalnego, pokazując go jako proces, i rozwinie związane z tym procesem tematy raportowania, planowania i budżetowania oraz automatyzacji controllingu personalnego.

Nowość! XVII Kongres ICV Polska przeniesie nas w nowy wymiar finansów i controllingu, wprowadzając na scenę AI w najbardziej unikalny i innowacyjny sposób! 19-20 czerwca w Warszawie będziecie mieć niespotykaną możliwość, by obserwować, jak Chat GPT (AI) na żywo interpretuje raporty controllingowe i finansowe! Czeka Was niepowtarzalna okazja, by zrozumieć i doświadczyć, jak technologia AI, tak jak Chat GPT, może stać się kluczowym narzędziem dla przyszłości finansów i controllingu.

Dołączcie do tego wyjątkowego wydarzenia i miejcie wpływ na kształtowanie przyszłości finansów. Razem odkryjemy, w jaki sposób AI wpłynie na naszą pracę, nie tylko zwiększając jej wydajność, ale również otwierając nowe możliwości dla strategicznego podejmowania decyzji. XVII Kongres ICV Polska (CIA 2023) to doskonała okazja do rozwoju zawodowego i osobistego oraz poszerzenia sieci kontaktów biznesowych! 

Poradnik Przedsiębiorcy jest patronem medialnym wydarzenia.

Wszystkie niezbędne informacje o XVII Kongresie ICV POLSKA (CIA 2023) tutaj: https://controllingintelligenceadventure.pl/

Zapisz się!

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów