0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: benefity-pracownicze

Artykuły:

Benefity pracownicze - czyli jak zachęcić pracowników do wybrania oferty danego pracodawcy?

Pomimo wysokiej inflacji oraz wzrostu kosztów prowadzenia działalności gospodarczej nadal to pracownicy dyktują warunki zatrudnienia. Czym są benefity pracownicze i jakie są ich rodzaje? Jak zachęcić pracowników do wybrania oferty danego pracodawcy?

19 kwietnia 2023

Benefity dla pracowników na platformie internetowej – co ze składkami ZUS?

Pracodawcy coraz częściej gwarantują benefity dla pracowników, które znajdują się na platformie internetowej. Czy przychód z takich benefitów jest zwolniony z opodatkowania i oskładkowania? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

2 września 2022

Wydatki na ubezpieczenie pracowników i zleceniobiorców w kosztach podatkowych

Jednym z benefitów pracowniczych jakie oferują pracodawcy jest pokrycie kosztów na ubezpieczenie zdrowotne zatrudnionych osób. Czy wydatki na ubezpieczenie pracowników i zleceniobiorców mogą zostać rozliczone przez pracodawców w kosztach? Przeczytaj!

25 lipca 2022

Benefity pracownicze w czasie pandemii COVID-19

Benefity pracownicze są motywatorem do pracy. Benefity oferowane są pracownikom, aby wzmocnić ich motywację do pracy. To jeden z głównych celów. Jak pandemia wpłynęła na benefity oferowane pracownikom? Czy jest ich więcej czy mniej? W artykule szczegóły!

23 listopada 2021

Zaniechanie poboru podatku od szczepień finansowanych przez pracodawcę

Jeżeli zakład pracy finansuje pracownikom świadczenia na ochronę zdrowia, to u osób zatrudnionych powstaje przychód na gruncie PIT. Pomysł, aby zastosować zaniechanie poboru podatku od szczepień finansowanych przez pracodawcę, jest już w sejmie!

30 października 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów