0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: pakiet-mobilnosci

Artykuły:

Pakiet mobilności a umowa zlecenie – jak rozliczać kierowcę-zleceniobiorcę?

Kierowca wykonujący zadania służbowe w ramach międzynarodowych przewozów drogowych nie jest w podróży służbowej. jak go rozliczać? Jak od wynagrodzenia naliczać składki i podatek? Poznaj zagadnienie pakiet mobilności a umowa zlecenie!

19 maja 2023

Pakiet mobilności – jak wyliczyć wynagrodzenie?

Pakiet mobilności zawiera szereg zmian dotyczących rozliczania kierowców. Działy kadrowe i płacowe stoją przed poważnym wyzwaniem. Jak wyliczyć wynagrodzenie kierowców po zmianach? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

13 września 2022

Zajęcie komornicze a Pakiet Mobilności

Wejście w życie zmian wprowadzonych Pakietem Mobilności w istotny sposób zmienia sposób rozliczania wynagrodzeń pracowników z zajęciem komorniczym. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jaki wpływ ma Pakiet Mobilności na zajęcia komornicze!

22 lipca 2022

Pakiet mobilności – najważniejsze zmiany w rozliczaniu pracowników

Pakiet Mobilności ma na celu regulację przepisów transportu drogowego na terytorium Unii Europejskiej oraz poprawę warunków pracy kierowców, m.in. reguluje normy czasu pracy kierowców oraz ich przerwy i odpoczynek. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

18 lipca 2022

Pakiet mobilności – jak wpływa na wynagrodzenia?

Pakiet mobilności to przyjęta nazwa zmian w wynagrodzeniach kierowców. Zmiany wynikają z konieczności dostosowania krajowych przepisów do dyrektyw unijnych. Przeczytaj artykuł i sprawdź jak pakiet mobilności wpływa na wynagrodzenie kierowców!

23 czerwca 2022

Delegowanie i ewidencja czasu pracy kierowców po zmianach z pakietu mobilności

Od 2022 r. wprowadzono bardzo duże zmiany w zakresie rozliczania kierowców wynikające bezpośrednio z przepisów unijnych. Jakie informacje powinna zawierać ewidencja czasu pracy kierowców? Jakie należności przysługują kierowcy z tytułu delegacji? Sprawdź!

13 czerwca 2022

Podróże służbowe kierowców - jak je rozliczyć?

Podróże służbowe pracowników są rozliczane w określony sposób wynikający z przepisów. Jednak wątpliwości budzą podróże służbowe kierowców. Jak rozliczyć pracowników, których praca polega na podróżach? Odpowiadamy w naszym artykule!

2 marca 2022

Rozliczanie nadgodzin kierowców - pakiet mobilności

Rozliczanie nadgodzin kierowców oraz czasu pracy kierowcy polega przede wszystkim na właściwym ewidencjonowaniu wszystkich okresów aktywności. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej na temat rozliczania czasu pracy kierowców w oparciu o nowe zmiany!

23 lutego 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów