0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Formularze do pobrania

miejsce na sortowanie

Formularz SD-Z2 - wzór z szerokim omówieniem

Otrzymanie darowizny od osoby zaliczanej do I grupy podatkowej w pewnych okolicznościach zwolnione jest z podatku od spadków i darowizn. Sprawdź, kiedy i gdzie trzeba złożyć formularz SD-Z2. Dowiedz się więcej na ten temat, czytając nasz artykuł!

Zobacz 5619 pobrań

Druk SD Z2, czyli formularz zgłoszenia otrzymania darowizny

Otrzymanie darowizny przez osoby należące do I grupy podatkowej może być zwolnione z podatku, pod warunkiem dokonania zgłoszenia otrzymania darowizny. Czy wiesz, jak wypełnić formularz SD Z2, aby uniknąć podatku? Do pobrania darmowy wzór w formacie PDF!

Zobacz 5260 pobrań

Dokumentacja dla nowego pracownika – darmowe wzory dokumentów do pobrania

Zatrudnienie pracownika oznacza dla pracodawcy liczne obowiązki. Podstawą nawiązania współpracy między stronami umowy jest poprawnie przygotowana dokumentacja dla nowego pracownika. Sprawdź, o czym należy pamiętać oraz pobierz darmowe wzory dokumentów!

Zobacz 1844 pobrań

Formularz VAT-R z szerokim omówieniem

Zgłoszenie VAT-R jest formularzem składanym w celu rejestracji lub aktualizacji danych w zakresie podatku od towarów i usług. Czy wiesz, jak należy poprawnie wypełnić ten druk? Dowiedz się, czytając nasz artykuł! Do pobrania formularz w formacie PDF!

Zobacz 942 pobrań

Formularz VAT-9M z omówieniem

Jesteś podatnikiem zwolnionym z VAT i masz obowiązek złożyć deklarację VAT-9M? Przeczytaj szczegółowe omówienie zagadnień związanych ze sposobem wypełniania deklaracji VAT-9M i terminem jej złożenia oraz pobierz jej darmowy formularz w formacie PDF!

Zobacz 678 pobrań

Formularz CEIDG-1 z omówieniem - aktualizacja danych

Każdy przedsiębiorca ma obowiązek zgłosić zmianę danych dotyczących firmy poprzez wypełnienie formularza CEIDG-1. Dowiedz się, jak zgłosić aktualizację danych, w jakim terminie i jak prawidłowo wypełnić formularz CEIDG-1!

Zobacz 566 pobrań

Założenie działalności - formularz CEIDG-1 z omówieniem

Założenie działalności gospodarczej wymaga wpisu do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej! Dowiedz się z artykułu, jak krok po kroku wypełnić formularz CEIDG-1 podczas zakładania działalności i pobierz go za darmo w formacie PDF!

Zobacz 530 pobrań

VAT 26 - wzór ze szczegółowym omówieniem

W celu odliczania 100% VAT od wydatków związanych z pojazdem w wielu przypadkach konieczne jest złożenie VAT 26. Zobacz, w jakich sytuacjach należy go złożyć. Dowiedz się, jak wypełnić formularz VAT 26, i pobierz darmowy wzór w formacie PDF!

Zobacz 518 pobrań

Formularz VAT-7 (VAT-7K) ze szczegółowym omówieniem

Podatnicy podatku od towarów i usług mają obowiązek składania deklaracji podsumowujących po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się jak wypełnić formularz VAT-7. Pobierz darmowy wzór formularza w formacie PDF!

Zobacz 467 pobrań

Wniosek o nadanie REGON - darmowy wzór

Wniosek o nadanie REGON - kto, kiedy i gdzie musi go złożyć? Czy złożenie wniosku jest płatne, czy każda firma musi posiadać ten numer? Czym jest zaświadczenie o REGON? Na te i inne pytania powiązane z numerem REGON odpowiadamy w poniższym artykule.

Zobacz 397 pobrań

Formularz CEIDG-1 z omówieniem - zawieszenie działalności

Przedsiębiorca prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą może ją zawiesić na okres minimum 1 miesiąca. W tym celu powinien wypełnić formularz CEIDG-1. Przeczytaj i sprawdź, jak poprawnie wypełnić druk, gdy ma miejsce zawieszenie działalności!

Zobacz 294 pobrań

Co to jest i jak wypełnić formularz AKC-U?

Przedsiębiorcy, którzy nabyli samochód z kraju UE powinni pamiętać o pewnych formalnościach. Jedną z nich jest złożenie deklaracji AKC-U i zapłata akcyzy. Przeczytaj szerokie omówienie sposobu wypełniania deklaracji i pobierz darmowy wzór w formacie pdf!

Zobacz 279 pobrań

Formularz VAT-Z - darmowy wzór wraz z omówieniem

Likwidując działalność gospodarczą, przedsiębiorca, który podlegał rejestracji jako czynny podatnik VAT, musi zgłosić ten fakt do urzędu skarbowego na druku VAT-Z. Dowiedz się, jak wypełnić formularz VAT-Z i pobierz darmowy wzór w formacie PDF!

Zobacz 187 pobrań

Formularz VAT-23 z omówieniem

Zakup środków transportu w UE może spowodować konieczność rozliczenia wewnątrzwspólnotowego nabycia środków transportu. Sprawdź, jak należy wypełnić formularz VAT-23 i pobierz darmowy druk w formacie PDF!

Zobacz 182 pobrań

Informacja VAT UE z omówieniem sposobu wypełniania

Przedsiębiorcy uczestniczący w transakcjach z kontrahentami z Unii Europejskiej często są zobowiązani do złożenia w urzędzie deklaracji VAT-UE. Czym jest informacja VAT UE? Dowiedz się czytając nasz artykuł, w jaki sposób należy wypełnić ten formularz!

Zobacz 137 pobrań
Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów