0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

13 wyników dla tematu: zatrudnienie-pracownika

Artykuły:

Rozpoczęcie działalności gospodarczej (cz. 15) - Zatrudnienie pracownika - cz. II

Czy wiesz, jakie obowiązki po stronie pracodawcy generuje zatrudnienie pracownika na umowę o pracę oraz jakie obowiązki ciążą w takiej sytuacji na pracowniku? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, o czym należy pamiętać zatrudniając pracowników!

30 stycznia 2023

Rozpoczęcie działalności gospodarczej (cz. 15) - Zatrudnienie pracownika - cz. I

Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z wieloma obowiązkami formalnymi. Zatrudnienie pracownika generuje dodatkowe obowiązki. Sprawdź, o czym należy pamiętać zatrudniając pracowników! Dowiedz się więcej czytając nasz artykuł!

23 stycznia 2023

Czym jest boolean search w rekrutacji?

Metoda boolean search pozwala jednak na wyszukanie tylko tych osób, które zamieszczają informacje o sobie w sieci. Jest narzędziem wykorzystywanym w procesie odnajdywania potencjalnych kandydatów do pracy. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

26 września 2022

Zatrudnianie pracowników - z jakimi formalnościami się wiąże?

Kiedy prowadzisz własną działalność możesz zdecydować się na zatrudnianie pracowników. Musisz jednak pamiętać, że wiąże się to z wieloma formalnościami. Jak ich dopełnić. jakie przepisy obowiązują pracodawców? Przeczytaj w artykule.

17 sierpnia 2022

Rozszerzenie informacji o warunkach zatrudnienia i nowe obowiązki pracodawcy

Od jakiegoś czasu planowane są zmiany w kodeksie pracy. Pracodawca będzie miał dodatkowe obowiązki informacyjne względem pracownika. Przez co konieczne było rozszerzenie informacji o warunkach zatrudnienia. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej!

5 sierpnia 2022

Obowiązki związane z zatrudnieniem pracownika na 1/8 etatu

Zatrudnienie pracownika niesie za sobą konsekwencje. Jakie obowiązki są przy zatrudnianiu pracownika na 1/8 etatu?

1 sierpnia 2022

Czy pracodawcy można narzucić obowiązek zatrudnienia konkretnej osoby?

Podejmowanie pracy jest sprawą indywidualną i dobrowolną w polskim systemie prawnym. Czy istnieją jednak sytuacje, w których na pracodawcy ciąży obowiązek zatrudnienia z góry wskazanej osoby? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

28 lipca 2022

Pierwszy urlop nowo zatrudnionego pracownika

Pierwszy urlop nowo zatrudnionego pracownika i jego wymiar czasowy to dla niektórych niewiadoma. Przeczytaj artykuł i poznaj prawne aspekty urlopów pracowniczych. W artykule znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące urlopów. Sprawdź!

4 kwietnia 2022

Szkolenie BHP w pracy zdalnej - czy jest obowiązkowe?

Praca zdalna od 2020 r. stała się standardem w wielu firmach. Oczywiście wszystko za sprawą pandemii koronawirusa. Jednak pracodawca nie może zapominać o swoich obowiązkach względem pracowników. Jak wygląda szkolenie BHP w pracy zdalnej? Przeczytaj!

8 lutego 2021

Ile kosztuje zatrudnienie pracownika w 2019 roku?

Zakładasz firmę, a może prowadzisz już swój biznes, w którym planujesz zatrudnić pracowników? Rok 2019 przyniesie ze sobą wzrost minimalnego wynagrodzenia. Ile kosztuje zatrudnienie pracownika? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

12 grudnia 2018

Ochrona danych kandydata podczas procesu rekrutacyjnego

Podczas procesu rekrutacji przetwarzane są dane osobowe kandydata. Na co należy wtedy zwrócić szczególną uwagę? Jakich pytań nie może zadawać rekruter podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Jak wygląda ochrona danych kandydata? Przeczytaj nasz artykuł!

16 sierpnia 2018

Zatrudnienie pracownika a obowiązek poinformowania urzędów

Czy zatrudnienie pracownika wiąże się z obowiązkiem dokonania zgłoszenia do sanepidu oraz Państwowej Inspekcji Pracy?

28 kwietnia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów