0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

11 wyników dla tematu: dotacje-unijne

Artykuły:

Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej - kto skorzysta z programu?

Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej to wsparcie pieniężne, które obejmuje inwestycje sprzyjające konkurencyjności gospodarki oraz wyższej jakości życia w Polsce Wschodniej. Sprawdź, jakie są założenia programu i kto może ubiegać się o dotacje!

15 maja 2023

Czym jest Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego? Poznaj EFRR

Członkostwo Polski w UE pozwala na skorzystanie z wielu funduszy wspólnotowych. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) jest programem, którego celem jest wzmacnianie spójności gospodarczej i społecznej. Dowiedz się więcej i przeczytaj artykuł!

2 kwietnia 2020

Dotacje unijne dla firm w województwie opolskim

O dotacje unijne mogą starać się podmioty gospodarcze z sektora MŚP, czyli mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Celem jest rozwijanie prowadzonej działalności i wyrównanie szans społecznych. Przeczytaj o dotacjach unijnych w województwie opolskim!

26 marca 2020

Przedsiębiorcze kobiety dostaną wsparcie finansowe

Rząd wspiera przedsiębiorcze kobiety. Dlatego też panie, które posiadają lub planują założyć działalność gospodarczą mogą liczyć na państwowe wsparcie finansowe. Dowiedz się, kto może otrzymać grant i z jakich funduszy można pozyskać środki.

2 marca 2020

8 sposobów na najkorzystniejsze dofinansowanie dla firm

Planujesz założyć własną działalność gospodarczą ale nie posiadasz wystarczającego kapitału na start? A może zastanawiasz, się jak pozyskać środki na dalszy rozwój przedsiębiorstwa? Poznaj 8 sposobów jak najkorzystniej pozyskać dofinansowanie dla firm!

13 stycznia 2020

Ciemne strony dotacji z UE - problemy przedsiębiorców

Czy dotacje mogą przysporzyć przedsiębiorcy jakieś problemy? Jakie są ciemne strony dotacji z UE, jak sobie z nimi poradzić?

29 grudnia 2017

Dotacje UE, wsparcie PUP i inna pomoc dla firm

Gdzie poza bankami przedsiębiorca może poszukiwać kapitału na rozwój swojej firmy i jak może uzyskać wsparcie finansowe?

6 grudnia 2017

Dofinansowanie firmy na 8 sposobów

Często po założeniu firmy nie ma wystarczających środków na jej rozwój. Jakie są sposoby na dofinansowanie firmy?

27 listopada 2017

Dotacje na przedsięwzięcia proekologiczne

Ekologia - w ostatnich czasach jest pojęciem wielokrotnie poruszanym i analizowanym. Także w kontekście własnej firmy warto zainteresować się działaniami proekologicznymi - także ze względu na to, że na ochronę środowiska przyrodniczego przeznaczone są un

21 września 2016

Fundusze Europejskie - jak Unia Europejska nimi zarządza?

Fundusze Europejskie przeznaczane są na realizację określonych celów dla poszczególnych krajów członkowskich Unii Europejskiej. Nie każdy kraj otrzyma także taką samą kwotę funduszy przyznanych na rozwój infrastruktury, ochronę środowiska czy cyfryzację.

6 sierpnia 2015

Wsparcie dla młodych bezrobotnych

Bezrobocie młodych to wielki problem. Sprawdź, jakie są metody walki z tym zjawiskiem.

19 stycznia 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów