0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: podnoszenie-kwalifikacji-zawodowych

Artykuły:

Doskonalenie zawodowe pracownika – jakie prawa i obowiązki ma pracodawca?

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników jest jednym z obowiązków pracodawcy wynikających wprost z przepisów. O czym należy pamiętać? Jakie prawa ma w tym przypadku zatrudniający? Z czym wiąże się doskonalenie zawodowe pracownika? Dowiedz się!

10 października 2022

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych na urlopie macierzyńskim

Zgodnie z kodeksem pracy pracodawca jest obowiązany ułatwiać pracownikom podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Jak ta sytuacja wygląda gdy pracownik przebywa na macierzyńskim? Jak są obowiązki pracodawcy w tym zakresie? Sprawdź w artykule!

18 marca 2022

Dlaczego warto się szkolić? Czyli Twój sukces w Twoich rękach

Zastanawiasz się dlaczego warto się szkolić? Powodów jest wiele. Jednym z nich jest fakt, że ilość odbytych szkoleń sprawia, że kandydat do pracy staje się bardziej atrakcyjny wśród innych kandydatów. Dlatego też warto zadbać o swój rozwój i karierę!

2 kwietnia 2021

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez pracownika

Przez podnoszenie kwalifikacji zawodowych rozumie się zdobywanie lub uzupełnianie wiedzy i umiejętności przez pracownika z inicjatywy pracodawcy. Pracownikowi, który podnosi kwalifikacje za zgodą pracodawcy przysługują dodatkowe uprawnienia. Sprawdź!

3 września 2020

Zintegrowany System Kwalifikacji – pomoc dla młodych mam

Czy wiesz czym jest Zintegrowany System Kwalifikacji i jak może pomóc pracodawcom i pracownikom? Jakie informacje można tam znaleźć? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie funkcje pełni Zintegrowany System Kwalifikacji oraz jak możesz je wykorzystać!

28 maja 2020

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników a obowiązki płatnika

Według kodeks pracy pracodawca ma obowiązek ułatwiania pracownikom podnoszenie kwalifikacji zawodowych. Jak wygląda rozliczanie finansowanych przez pracodawcę szkoleń dla pracowników? Czy są one zwolnione z podatku? Przeczytaj i dowiedz się!

22 kwietnia 2019

Koszty dokształcania pracownika - kiedy i w jakiej wysokości można ubiegać się o ich zwrot?

Pracownik może za zgodą lub z inicjatywy pracodawcy podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Jednak czy koszty dokształcania pracownika podlegają zwrotowi? Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się więcej, na temat dokształcania pracownika!

8 lutego 2018

Czy studia opłacone przez pracodawcę są przychodem pracownika?

Pracodawca w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych swoich pracowników niekiedy wysyła ich na szkolenia bądź studia. Zastanawiające jest czy studia opłacone przez pracodawcę są przychodem pracownika? Aby uzyskać odpowiedź przeczytaj nasz artykuł!

28 sierpnia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów