0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

12 wyników dla tematu: wynagrodzenie-urlopowe

Artykuły:

Jak ustalić wynagrodzenie za zwolnienie od pracy z powodu działania siły wyższej?

Od kwietnia 2023 roku obowiązuje zwolnienie od pracy z powodu działania siły wyższej. Za czas zwolnienia od pracy przysługuje pracownikowi prawo do wynagrodzenia. Jak ustalić wysokość tego wynagrodzenia? Przeczytaj i dowiedz się!

14 września 2023

Jak obliczyć wynagrodzenie urlopowe na przełomie miesięcy?

Jak obliczyć wynagrodzenie urlopowe na przełomie miesięcy? Czy istnieją przepisy regulujące to zagadnienie? Przeczytaj!

8 września 2023

Składniki zmienne a urlop wypoczynkowy czyli wynagrodzenie urlopowe

Wynagrodzenie urlopowe, czyli wynagrodzenie za czas kiedy pracownik nie świadczy pracy, może być wyższe, niż gdyby w tym czasie pracę świadczył. Co na to ma wpływ? Poznaj relacje: składniki zmienne a urlop wypoczynkowy! Przeczytaj nasz artykuł!

18 lipca 2023

W jaki sposób wyliczać wynagrodzenie urlopowe?

Pracownik korzystający z urlopu wypoczynkowego zachowuje prawo do wynagrodzenia. Co ważne, jego wysokość może być wyższa, jeśli pracownik co miesiąc otrzymuje zmienne składniki wynagrodzenia. Przeczytaj i sprawdź, jak wylicza się wynagrodzenie urlopowe!

4 lipca 2023

Wynagrodzenie za urlop wypoczynkowy - jak obliczyć?

Pracownikowi, który przebywa na urlopie wypoczynkowym przysługuje wynagrodzenie, które otrzymałby, gdyby wykonywał swoje obowiązki związane z zatrudnieniem. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak prawidłowo obliczyć wynagrodzenie za urlop wypoczynkowy!

21 czerwca 2023

Wynagrodzenie urlopowe - jak ustalić jego podstawę?

Wynagrodzenie urlopowe jest zagwarantowane pracownikowi przepisami Kodeksu pracy. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak prawidłowo ustalić podstawę wynagrodzenia należnego pracownikowi za czas urlopu wypoczynkowego, a także ekwiwalentu urlopowego!

31 maja 2023

Wynagrodzenie urlopowe - jak należy je wyliczyć?

Za niewykorzystany urlop wypoczynkowy należy się pracownikowi wynagrodzenie urlopowe. W artykule opisujemy jak należy obliczyć takie wynagrodzenie oraz jakie składniki nie stanowią podstawy do jego wypłacenia. Przeczytaj i sprawdź!

30 marca 2023

Czy dodatek za pracę w warunkach szkodliwych wlicza się do podstaw chorobowego, urlopu i przy ustalaniu ekwiwalentu za urlop?

W niektórych pracach pracownicy są narażeni na wiele czynników wpływających negatywnie na ich zdrowie. Dodatek za pracę w warunkach szkodliwych ma zrekompensować pracę w trudnych okolicznościach. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

15 lutego 2022

Jak obliczyć wynagrodzenie urlopowe w miesiącu podjęcia pracy?

Czy wynagrodzenie urlopowe w miesiącu podjęcia pracy powinno zostać obliczone i wykazane na liście płac?

25 sierpnia 2020

Wynagrodzenie urlopowe - jak prawidłowo wyliczyć?

Gdy pracownik wykorzystuje urlop wypoczynkowy to otrzymuje wynagrodzenie w takiej wysokości jakie by otrzymał, gdyby w tym czasie pracował z uwzględnieniem wszystkich jego składników. Sprawdź w naszym artykule, jak obliczyć wynagrodzenie urlopowe!

30 czerwca 2020

Wynagrodzenie urlopowe przy nowej umowie

Jak wyliczyć wynagrodzenie urlopowe przy nowej umowie o pracę z pracownikiem? Jakie zasady obowiązują? Co uwzględnia się, a co wyłącza przy ustalaniu wynagrodzenia urlopowego? Chcesz poznać odpowiedzi na te pytania? Przeczytaj, a dowiesz się więcej!

7 lutego 2018

Urlop pracownika a podatki

Urlop pracownika a podatki to zagadnienie, które warto i należy znać. Korzystanie z urlopu to jedno z praw pracownika, ale wiąże się z nim konieczność rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Dowiedz się więcej o rozliczeniach urlopów wypoczynkowych! Przeczytaj!

31 października 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów