0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

11 wyników dla tematu: wynagrodzenie-urlopowe

Artykuły:

Wynagrodzenie za urlop wypoczynkowy - jak obliczyć?

Pracownikowi, który przebywa na urlopie wypoczynkowym przysługuje wynagrodzenie, które otrzymałby, gdyby wykonywał swoje obowiązki związane z zatrudnieniem. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak prawidłowo obliczyć wynagrodzenie za urlop wypoczynkowy!

27 stycznia 2023

Jak obliczyć wynagrodzenie urlopowe na przełomie miesięcy?

Jak obliczyć wynagrodzenie urlopowe na przełomie miesięcy? Czy istnieją przepisy regulujące to zagadnienie? Przeczytaj!

14 października 2022

Wynagrodzenie urlopowe - jak ustalić jego podstawę?

Wynagrodzenie urlopowe jest zagwarantowane pracownikowi przepisami Kodeksu pracy. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak prawidłowo ustalić podstawę wynagrodzenia należnego pracownikowi za czas urlopu wypoczynkowego, a także ekwiwalentu urlopowego!

19 lipca 2022

Wynagrodzenie urlopowe - jak należy je wyliczyć?

Za niewykorzystany urlop wypoczynkowy należy się pracownikowi wynagrodzenie urlopowe. W artykule opisujemy jak należy obliczyć takie wynagrodzenie oraz jakie składniki nie stanowią podstawy do jego wypłacenia. Przeczytaj i sprawdź!

13 czerwca 2022

W jaki sposób wyliczać wynagrodzenie urlopowe?

Pracownik korzystający z urlopu wypoczynkowego zachowuje prawo do wynagrodzenia. Co ważne, jego wysokość może być wyższa, jeśli pracownik co miesiąc otrzymuje zmienne składniki. Przeczytaj i sprawdź, jak wylicza się wynagrodzenie urlopowe!

12 maja 2022

Składniki zmienne a urlop wypoczynkowy czyli wynagrodzenie urlopowe

Wynagrodzenie urlopowe, czyli wynagrodzenie za czas kiedy pracownik nie świadczy pracy, może być wyższe, niż gdyby w tym czasie pracę świadczył. Co na to ma wpływ? Poznaj relacje: składniki zmienne a urlop wypoczynkowy! Przeczytaj nasz artykuł!

21 kwietnia 2022

Czy dodatek za pracę w warunkach szkodliwych wlicza się do podstaw chorobowego, urlopu i przy ustalaniu ekwiwalentu za urlop?

W niektórych pracach pracownicy są narażeni na wiele czynników wpływających negatywnie na ich zdrowie. Dodatek za pracę w warunkach szkodliwych ma zrekompensować pracę w trudnych okolicznościach. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

15 lutego 2022

Jak obliczyć wynagrodzenie urlopowe w miesiącu podjęcia pracy?

Czy wynagrodzenie urlopowe w miesiącu podjęcia pracy powinno zostać obliczone i wykazane na liście płac?

25 sierpnia 2020

Wynagrodzenie urlopowe - jak prawidłowo wyliczyć?

Gdy pracownik wykorzystuje urlop wypoczynkowy to otrzymuje wynagrodzenie w takiej wysokości jakie by otrzymał, gdyby w tym czasie pracował z uwzględnieniem wszystkich jego składników. Sprawdź w naszym artykule, jak obliczyć wynagrodzenie urlopowe!

30 czerwca 2020

Wynagrodzenie urlopowe przy nowej umowie

Jak wyliczyć wynagrodzenie urlopowe przy nowej umowie o pracę z pracownikiem? Jakie zasady obowiązują? Co uwzględnia się, a co wyłącza przy ustalaniu wynagrodzenia urlopowego? Chcesz poznać odpowiedzi na te pytania? Przeczytaj, a dowiesz się więcej!

7 lutego 2018

Urlop pracownika a podatki

Urlop pracownika a podatki to zagadnienie, które warto i należy znać. Korzystanie z urlopu to jedno z praw pracownika, ale wiąże się z nim konieczność rozliczeń z Urzędem Skarbowym. Dowiedz się więcej o rozliczeniach urlopów wypoczynkowych! Przeczytaj!

31 października 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów