0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: tarcza-3.0

Artykuły:

Dofinansowanie wynagrodzeń przy korzystaniu z PFRON - tarcza 3.0

Kwestie możliwości łączenia poszczególnych form pomocy oferowanych w ramach tarczy antykryzysowej wciąż budzą wiele wątpliwości. Przedsiębiorcy zastanawiają się m.in. czy możliwe jest dofinansowanie wynagrodzeń przy korzystaniu z PFRON. Znamy odpowiedź!

20 lipca 2022

Podwyższona kwota wolna od potrąceń wprowadzona w Tarczy Antykryzysowej

Tarcza Antykryzysowa 3.0 wprowadziła większą ochronę pracowników, którzy są dłużnikami. Podwyższona kwota wolna od potrąceń może być zastosowana po spełnieniu odpowiednich warunków. Przeczytaj i sprawdź, jak zmienią się potrącenia!

25 czerwca 2020

Jakie zmiany przyniosła tarcza 3.0?

Pomimo, że jeszcze dobrze nie zaczęła funkcjonować tarcza 3.0, a ustawodawca już pracuje nad tarczą 4.0. Przeczytaj artykuł i sprawdź wprowadzone zmiany, które według nas, mogą być najbardziej wartościowe dla przedsiębiorców w tym trudnym czasie epidemii

27 maja 2020

Tarcza Antykryzysowa 3.0 w drodze do Prezydenta

Sejm zakończył prace nad poprawkami, jakie Senat zgłosił do Tarczy 3.0. Ile poprawek i które z nich zostało odrzucone przez Sejm? Które doczekały się akceptacji? Sprawdź w jakiej formie Tarcza Antykryzysowa 3.0 zostanie przekazana Prezydentowi do podpisu!

15 maja 2020

Obostrzenia dla osób udzielających pożyczki - co zmieni tarcza 3.0?

Tarcza 3.0 ma wprowadzić przepisy, które zwiększą ochronę osób korzystających z pożyczek. Dowiedz się, jakie obostrzenia dla osób udzielających pożyczki zostaną wprowadzone oraz jakie kary grożą podmiotom, które będą chciały oszukać przedsiębiorców!

1 maja 2020

Zasiłek opiekuńczy przedłużony do 24 maja!

Już od połowy marca rodzice dzieci mają możliwość skorzystania z dodatkowego zasiłku opiekuńczego. Od 6 maja mają zostać otwarte żłobki i przedszkola. Czy w tej sytuacji zasiłek opiekuńczy w związku z epidemią zostanie przedłużony? Przeczytaj artykuł!

30 kwietnia 2020

Tarcza 3.0 zakłada wydłużenie terminu rozliczenia daniny solidarnościowej

W walce z epidemią rząd ogłosił Tarczę antykryzysową. W ramach jej uzupełnień, w wątpliwości podatników pozostał termin wszystkich sprawozdawczości. Tarcza antykryzysowa 3.0 wprowadza wydłużenie terminu rozliczenia daniny solidarnościowej!

30 kwietnia 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów