0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Catering dietetyczny a prowadzenie biznesu – czy to rozwiązanie zdaje egzamin u zapracowanych przedsiębiorców?

Wielkość tekstu:

Dobry catering dietetyczny to taki, który oferuje swoim klientom różne rozwiązania dopasowane do rozmaitych potrzeb. W ofercie takiej firmy znajdziesz urozmaicone plany żywieniowe oraz dodatkowe opcje. Masz własny biznes i zastanawiasz się, czy ten sposób odżywiania sprawdzi się u Ciebie? Nie wiesz, czy catering dietetyczny można wrzucić w koszty? Odpowiadamy!

Na jakiej zasadzie działa dieta pudełkowa z dowozem?

Catering pudełkowy to usługa, w ramach której odżywcze potrawy różnych jadłospisów są przygotowane przez szefów kuchni i dostarczane do klienta w wygodnych pudełkach. W ofercie firm cateringowych znajdziesz nawet paręnaście planów żywieniowych bazujących na różnorodnych składnikach. W większości cateringów do wyboru masz też kilka wariantów kaloryczności, a w dopasowaniu odpowiedniej dla Ciebie opcji może pomóc Ci dietetyk.

Dieta pudełkowa to rozwiązanie dla każdego, kto chce odżywiać się zdrowo, ale nie przepada za gotowaniem. Sprawdzi się także u tych osób, które ciągle narzekają na brak czasu, a do tej grupy bez wątpienia zalicza się większość właścicieli firm. Jeśli zamówisz catering, posiłki będą dostarczane na wybrany przez Ciebie adres – oszczędzisz czas poświęcany do tej pory na przygotowywanie jedzenia, robienie zakupów spożywczych czy sprzątanie po gotowaniu.

Dobry catering dietetyczny dla przedsiębiorcy

W ofercie fit cateringów znajdziesz zwykle dietę odchudzającą, menu wspomagające budowę masy mięśniowej, jadłospisy eliminacyjne i ketogeniczne. Która z tych opcji najlepiej sprawdzi się u zapracowanego przedsiębiorcy? Wybierając dietę dla siebie, kieruj się swoimi preferencjami żywieniowymi i potrzebami Twojego organizmu. Zdecyduj się na odpowiednią dla Ciebie kaloryczność i zrezygnuj z restrykcyjnych jadłospisów, które nie pokryją Twojego zapotrzebowania energetycznego.
Dietę pudełkową możesz zamówić nie tylko dla siebie, ale także dla Twoich pracowników. To pomysł na oryginalny benefit. Dobrym rozwiązaniem jest podarowanie podwładnym voucherów na dietę pudełkową – taką możliwość daje catering WygodnaDieta.pl. W ramach bonu, każdy z Twoich pracowników sam wybierze odpowiednią dla siebie dietę, a ponadto będzie mógł skorzystać z darmowych konsultacji z dietetykiem.

Czy catering dietetyczny można wrzucić w koszty?

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i zastanawiasz się nad wykupieniem diety pudełkowej dla siebie lub swoich pracowników, nie kieruj się wyłącznie korzyściami podatkowymi. Oszczędności, które wiążą się z korzystaniem z cateringu dietetycznego, są wystarczającym argumentem, by zamówić dietę. Co więcej, możesz zmniejszyć wydatki, jeśli skorzystasz z atrakcyjnych promocji. Niektóre firmy obniżają cenę przy zamówieniu minimum dwóch zestawów z dostawą pod ten sam adres, np. do siedziby firmy.

Jak podgrzewać catering dietetyczny? Wskazówki dla zapracowanych

Zastanawiasz się, jak podgrzewać dania z cateringu dietetycznego, aby nie straciły na smaku? To proste: wyciągnij jedzenie z pudełek, w które są zapakowane i przełóż je na talerz lub inne naczynie przystosowane do używania w kuchence mikrofalowej. Ustaw odpowiedni program, preferowaną temperaturę i po kilku minutach Twoje danie będzie gotowe do zjedzenia. Pamiętaj, że takie posiłki możesz podgrzać także w piekarniku lub na kuchence indukcyjnej bądź gazowej – najlepiej na małym ogniu, by ich nie przypalić. Co równie ważne, potraktowane w ten sposób potrawy mogą tylko zyskać na smaku!

Artykuł sponsorowany

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów