0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: zwolnienie-od-kosztow-sadowych

Artykuły:

Zwolnienie od kosztów sądowych- czy przedsiębiorca ma takie prawo?

O zwolnienie od kosztów sądowych może ubiegać się osoba fizyczna, która zadeklaruje, że poniesione koszty spowodują uszczerbek utrzymania koniecznego dla siebie i rodziny lub też ich poniesienie może narazi ją na taki uszczerbek.

27 kwietnia 2021

Zwolnienie od kosztów sądowych w sprawach pracowniczych i planowane zmiany

Zwolnienie od kosztów sądowych w sprawach pracowniczych może nastąpić na wniosek pracownika, wówczas, gdy jest to podyktowane jego ciężką sytuacją materialną. Co powinien zawierać taki wniosek i kiedy pracownik może go złożyć? Sprawdź w artykule!

20 sierpnia 2019

Kto ponosi koszty postępowania egzekucyjnego?

W jakich sytuacjach koszty postępowania egzekucyjnego ponosi dłużnik a w jakich wierzyciel? W jakich sytuacjach te podmioty mogą być zwolnione z ponoszenia kosztów egzekucyjnych? Dowiedz się więcej czytając nasz artykuł!

7 lutego 2018

Zwolnienie od kosztów sądowych w sprawach cywilnych

Czy ustawa o kosztach sądowych w sprawach cywilnych przewiduje zwolnienie od kosztów sądowych? Kto może ubiegać się o takie zwolnienie? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, kiedy możliwe jest zwolnienie od kosztów sądowych w części, a kiedy w całości!

6 stycznia 2018

Kiedy strona może ubiegać się się o zwolnienie od kosztów sądowych?

Koszty sądowe w wielu przypadkach mogą być bardzo wysokie i przekraczać możliwości finansowe uczestników postępowania. Kiedy strona może wnioskować o zwolnienie od kosztów sądowych? Dowiedz się, czytając nasz artykuł!

30 stycznia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów