0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

25 wyników dla tematu: dodatkowy-zasilek-opiekunczy

Artykuły:

Zasiłek opiekuńczy na dziecko powyżej 8 lat

Zapewnienie opieki na czas zamknięcia żłobków, szkół i przedszkoli może być dla rodzica wyzwaniem. Szczególnie jeśli w tym przypadku nie przysługuje żadne świadczenie. Czy rząd wprowadzi zasiłek opiekuńczy na dziecko powyżej 8 lat? Przeczytaj!

19 października 2023

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy – znowu z niego skorzystasz!

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy został przywrócony w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną. Komu będzie przysługiwać? W jakim okresie ma obowiązywać? Przeczytaj i dowiedz się, kto otrzyma zasiłek opiekuńczy!

1 lutego 2022

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy na przełomie roku - dodatkowe 21 dni zasiłku!

W zeszłym tygodniu rząd ogłosił, naukę zdalną w od 20 grudnia do 9 stycznia. Z kolei we wtorek pojawił się projekt dodatkowego zasiłku opiekuńczego. To az 21 dni zasiłku. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się komu przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy!

15 grudnia 2021

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy po raz kolejny wydłużony!

Wsparcie rodziców, którzy muszą pozostać w domu ze swoimi pociechami z powodu zamknięcia żłobków i przedszkoli, jest kluczowe. Dlatego dodatkowy zasiłek opiekuńczy został wydłużony po raz kolejny. Dowiedz się, do kiedy można go pobierać!

12 czerwca 2021

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy skrócony w związku z otwarciem żłobków i przedszkoli

Zgodnie ze zmianami, które weszły w życie 8 kwietnia, dodatkowy zasiłek opiekuńczy został wydłużony do 25 kwietnia. Otwarcie żłobków i przedszkoli spowoduje skrócenie okresu pobierania świadczenia do 18 kwietnia! Czy dla wszystkich? Sprawdź!

16 kwietnia 2021

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy dla przedsiębiorcy i pracownika

Każde wsparcie dla osób dotkniętych skutkami koronawirusa jest ważne. Rządzący wychodząc naprzeciw potrzebom Polaków wprowadzili dodatkowy zasiłek opiekuńczy, z którego mogą korzystać pracujący rodzice. Jak go otrzymać? Sprawdź!

11 kwietnia 2021

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy przedłużony do 31 stycznia!

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy był już przedłużany kilkakrotnie. Czy po 17 stycznia będzie można z niego korzystać? Jaka jest propozycja rządu przedstawiona przez minister Marlenę Maląg? Sprawdź w naszym artykule odpowiedzi na te pytania!

15 stycznia 2021

Czy dodatkowy zasiłek opiekuńczy będzie przysługiwał po świętach?

O dodatkowy zasiłek opiekuńczy obecnie można wnioskować na okres do 24 grudnia. Jednakże po tym czasie prawdopodobnie wypłata świadczenia zostanie wydłużona. Przeczytaj i przekonaj się, jakie zmiany w tym zakresie przygotowują rządzący!

18 grudnia 2020

Kwarantanna w żłobku lub przedszkolu a zasiłek opiekuńczy

W 2020 roku z powodu pandemii rząd wprowadził wypłatę dodatkowego zasiłku opiekuńczego. Czy w przypadku kwarantanny w żłobku lub przedszkolu wypłacany będzie zasiłek opiekuńczy na zasadach ogólnych czy dodatkowy? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedź!

1 grudnia 2020

Przedłużony dodatkowy zasiłek opiekuńczy

Po ogłoszeniu przez premiera przedłużenia zamknięcia szkół, można się było spodziewać, że dodatkowy zasiłek opiekuńczy również zostanie przedłużony. Tak też się stało. Odpowiednie resorty przygotowują potrzebne rozporządzenie w tej sprawie.

27 listopada 2020

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy od 9 listopada!

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy będzie wypłacany na takich zasadach jak wiosną – taką informację przekazał premier Mateusz Morawiecki. Czy znane są szczegóły, na jakich będzie przyznawane to dodatkowe świadczenie? Przeczytaj i sprawdź, czy je otrzymasz!

5 listopada 2020

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy do końca 2020 roku!

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy zaczął obowiązywać od 26 marca 2020 r., następnie możliwość ta była wielokrotnie przedłużana. Czy dodatkowy zasiłek będzie kontynuowany? Przeczytaj i dowiedz się, czy dodatkowy zasiłek zostanie przedłużony do końca roku!

22 września 2020

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy od września!

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy będą mogli otrzymać rodzice, gdy placówka – szkoła, przedszkole, żłobek – będzie zamknięta z powodu epidemii koronawirusa. W jakim okresie można będzie z niego skorzystać? Przeczytaj, kto ma do niego prawo!

28 sierpnia 2020

Czy dodatkowy zasiłek opiekuńczy zostanie ponownie wydłużony?

Koronawirus w dużym stopniu wpłynął naszą rzeczywistość. Szczególnie mogli to odczuć rodzice, którzy nie mogą wysłać swoich pociech do żłobka czy przedszkola. Czy takie osoby mogą liczyć na dodatkowy zasiłek opiekuńczy również od 13 lipca? Przekonaj się!

10 lipca 2020

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy przedłużony do 12 lipca!

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy został kolejny raz przedłużony. Tym razem zgodnie z rozporządzeniami, okres dodatkowego zasiłku wydłużono o kolejne 14 dni, jednak nie można z niego korzystać dłużej niż do 12 lipca 2020 r. Dowiedz się więcej w tym temacie!

26 czerwca 2020

Rodzice otrzymają dodatkowy zasiłek opiekuńczy do 14 czerwca – wyjaśnienia MRPiPS

Możliwość pobierania świadczenia za czas opieki nad dzieckiem została wydłużona do połowy czerwca. Okazało się jednak, że nie wszystkie uregulowania prawne są jasne i ze sobą współgrają. Kto dostanie dodatkowy zasiłek opiekuńczy od 25 maja? Sprawdź!

21 maja 2020

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy wydłużony do połowy czerwca!

Kolejny raz przedłużono okres pobierania dodatkowego zasiłku opiekuńczego. Z tego uprawnienia można skorzystać aż do 14 czerwca. Dowiedz się, czy wprowadzono jakieś zasady, na podstawie których przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy!

15 maja 2020

Zasiłek opiekuńczy przedłużony do 24 maja!

Już od połowy marca rodzice dzieci mają możliwość skorzystania z dodatkowego zasiłku opiekuńczego. Od 6 maja mają zostać otwarte żłobki i przedszkola. Czy w tej sytuacji zasiłek opiekuńczy w związku z epidemią zostanie przedłużony? Przeczytaj artykuł!

30 kwietnia 2020

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy przedłużony tylko o tydzień

Nieczynne szkoły, przedszkola i żłobki, to sytuacja, która powoduje, że rodzice muszą zapewnić samodzielnie opiekę swoim pociechom. Dodatkowy zasiłek opiekuńczy nie będzie przysługiwał za cały okres zamknięcia placówek oświatowych! Przeczytaj koniecznie!

25 kwietnia 2020

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy jednak nie dla rodziców dzieci do 12 roku życia!

Otrzymasz dodatkowy zasiłek opiekuńczy w związku z opieką nad dzieckiem lub osobą niepełnosprawną. Jednak czy wszyscy rodzice mają taką możliwość? Jaka grupa nie otrzyma tego zasiłku? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź!

17 kwietnia 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów