Zmiany podatkowe w Polskim Ładzie - webinar z Ekspertami Ministerstwa Finansów

Wielkość tekstu:

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze dla przedsiębiorców na temat zmian podatkowych, które od 2022 roku wprowadza Polski Ład. Spotkanie odbędzie się 29 grudnia 2021 r. od godz.17:30 i współorganizowane jest przez Ministerstwo Finansów i wFirma.pl.

Zapisy:

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze należy zarejestrować się klikając link Webinar z MF Ilość miejsc jest ograniczona.

Zmiany podatkowe w Polskim Ładzie - webinar z Ekspertami Ministerstwa Finansów

 

Wydarzenie będzie również transmitowane na żywo na FB Poradnika Przedsiębiorcy tutaj 

Podczas webinaru eksperci omówią najważniejsze zmiany wprowadzone przez Polski Ład wraz z case study. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zadawania pytań ekspertom. Odpowiedzi na wybrane zagadnienia zostaną przygotowane po nowym roku i przesłane uczestnikom webinaru na adres mailowy podany podczas rejestracji. 

Termin: środa 29.12.2021 r. godz. 17:30 

Agenda:

  1. Ulga dla klasy średniej.

  2. Rozliczenie podatkowe w kontekście zmiany w składce zdrowotnej.

  3. PIT 0 dla rodziny 4+.

  4. Ulga na powrót.

  5. Leasing od 2022 r.

 Przy każdym z powyższych bloków tematycznych będą omawiane przykłady.

 

Prelegenci:

Jan Sarnowski - Wiceminister Finansów

Podsekretarz Stanu w MF (od 2019 r.), Pełnomocnik ds. współpracy międzynarodowej w zakresie VAT. Ekspert w zakresie polskiego i niemieckiego prawa podatkowego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelariach doradztwa prawnego i podatkowego w Berlinie i Warszawie. 

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Uniwersytetu w Kolonii, a także podyplomowych studiów w zakresie prawa podatkowego (Uniwersytet Warszawski) oraz prawa krajów systemu common law.

W latach 2016-2018 Doradca Ministra Rozwoju i Finansów, odpowiedzialny za koordynację procesu uszczelnienia polskiego systemu podatkowego. Współtwórca i zastępca dyrektora programu GovTech Polska, research fellow Polskiego Instytutu Ekonomicznego. Autor i współautor publikacji nt. opodatkowania dochodu oraz podatku VAT.

 

Aleksander Łożykowski - Dyrektor Departamentu Podatków Dochodowych Ministerstwa Finansów

Doradca podatkowy, radca prawny, pracownik Zakładu Podatków Instytutu Finansów SGH, członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej ds. Doradztwa Podatkowego.

 

 

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów